Rezerwacje firmowe i indywidualne

Młoda Polka z tradycjami

Zapraszamy do organizacji spotkań o wszelkim charakterze – oficjalne uroczystości rodzinne, spotkania w gronie przyjaciół, mniejsze i większe rezerwacje firmowe czy okazjonalne spotkania dla pracowników.
Młoda Polka z Tradycjami to idealny adres na tę okazję

 

Chcesz zaprosić bliskich na rodzinny obiad w Warszawie, ale nie masz czasu lub chęci na jego samodzielne przygotowanie?

Planujesz imprezę firmową dla swoich pracowników i w związku z tym szukasz lokalu, który spełni ich oczekiwania odnośnie estetyki wystroju oraz jakości i smaku dań?

Jeśli właśnie udzieliłeś w myślach twierdzącej odpowiedzi na którekolwiek z powyższych pytań, poświęć chwilę i zapoznaj się z ofertą rodzinnych obiadów oraz imprez firmowych w restauracji Młoda Polka.

Zapraszamy do kontaktu
polka@restauracjamlodapolka.pl lub telefonicznie 889 656 991

Rezerwacje

Menu rezerwacyjne

Spotkania w gronie najbliższych to szczególne momenty. Warto zadbać o to, aby każdy z gości poczuł się troskliwie zaopiekowany, wyjątkowo ugoszczony oraz miał możliwość zrelaksowania się w ulubiony sposób. Goście różnią się między sobą – są to zarówno dzieci, które potrzebują się wyszaleć, jak i dorośli pragnący ze sobą porozmawiać. Mając to na uwadze, oferujemy możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji. Jedną z nich może być muzyka na żywo, stanowiąca delikatne tło dla toczących się rodzinnych dyskusji, jednocześnie zachęcająca dzieci do wspólnych tanecznych zabaw. Urozmaicenie rodzinnej imprezy może stanowić również pokaz live cooking, który rozbudzi apetyt gości, będących świadkami wyjątkowego momentu tworzenia spersonalizowanych dań.

Doskonałe imprezy firmowe restauracja warszawa
Rodzinny obiad warszawa - przyjmujemy rezerwacje
Rodzinny obiad warszawa - przyjmujemy rezerwacje

Rodzinne spotkanie

Spotkania rodzinne to ważne, przez wielu cenione i wyczekiwane momenty. Ważne jest, aby kojarzyły się z relaksem i odpoczynkiem, a ich wspomnienia zachęcały do kolejnych biesiad w gronie najbliższych. Zakupy, sprzątanie i gotowanie w natłoku codziennych obowiązków służbowych i prywatnych potrafią przysporzyć stresu i zniechęcić przed podejmowaniem się realizacji rodzinnego obiadu w zaciszu własnego domu. Nie musisz samodzielnie zmagać się z kwestiami organizacyjnymi, tracąc jednocześnie radość z nadchodzącego spotkania z bliskimi. Z radością wesprzemy Cię w organizacji rodzinnego obiadu. Przyjmujemy rezerwacje na imprezy okolicznościowe do stu osób. Dbamy o każdy element – spersonalizowany i adekwatny tematycznie do uroczystości wystrój, menu rezerwacyjne skomponowane z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i oczekiwań gości oraz profesjonalna obsługa kelnerska. Kompleksowo zadbamy o realizację Twojego rodzinnego obiadu. Zapraszając gości, pozwól sobie na wygodę bycia jednym z nich.

Menu rezerwacyjne

Życie firmy nie powinno ograniczać się jedynie do pracy i realizowania obowiązków, wynikających ze stanowiska. Dobre samopoczucie wśród przełożonych i współpracowników zapewniają imprezy firmowe. Jest to doskonała okazja na zrelaksowanie się i prywatne rozmowy w miłej atmosferze. Restauracja Młoda Polka organizuje spotkania firmowe, podczas których zapewnia estetyczny wystrój lokalu, ciekawe propozycje dań z menu rezerwacyjnego oraz profesjonalną obsługę kelnerską. W ramach spotkania, stwarzamy możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji, które w połączeniu z pysznym jedzeniem, muzyką i wystrojem stworzą pracownikom idealną przestrzeń do integracji, na którą nie zawsze jest czas na co dzień.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane organizacją dowolnej imprezy okolicznościowej w restauracji Młoda Polka, zlokalizowanej w ścisłym centrum Warszawy w malowniczej okolicy Traktu Królewskiego. Jeśli zależy Ci na tym, aby podczas organizowanej przez Ciebie imprezy było smacznie, pięknie i miło, wybór restauracji Młoda Polka będzie dobrym rozwiązaniem.

Doskonałe imprezy firmowe restauracja warszawa
Czytaj więcej

Obiad rodzinny – Warszawa

Chcesz zaprosić bliskich na rodzinny obiad w Warszawie, ale nie masz czasu lub chęci na jego samodzielne przygotowanie? 

 

Imprezy rodzinne i firmowe. Restauracja – Warszawa

Planujesz imprezę firmową dla swoich pracowników i w związku z tym szukasz lokalu, który spełni ich oczekiwania odnośnie estetyki wystroju oraz jakości i smaku dań? Jeśli właśnie udzieliłeś w myślach twierdzącej odpowiedzi na którekolwiek z powyższych pytań, 

 

Rodzinny obiad – Warszawa

poświęć chwilę i zapoznaj się z ofertą rodzinnych obiadów oraz imprez firmowych w restauracji Młoda Polka.